• 01 PAŹ 21
    Konkurs o Nagrodę Rzecznika Finansowego – ważne informacje

Serdecznie zapraszamy do udziału w V edycji Konkursu o Nagrodę Rzecznika Finansowego za najlepszą rozprawę habilitacyjną i doktorską oraz pracę magisterską i licencjacką z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym.

Konkurs obejmuje zakresem zarówno zagadnienia praktyk rynkowych jak też i zagadnienia związane ze stabilnością oraz bezpieczeństwem instytucji i transakcji rynku finansowego, które mają oczywisty wpływ na jakość ochrony klienta. W sposób naturalny jesteśmy zainteresowani zaró03wno dziełami odnoszącymi się do spraw polskich jak i tych, które eksplorują otoczenie międzynarodowe.
    Do konkursu można zgłaszać:
    – wydane w formie monografii naukowej rozprawy habilitacyjne, które stanowiły podstawę do nadania stopnia doktora habilitowanego w latach 2019 – 2021,
    – rozprawy doktorskie obronione w latach 2019 – 2021,
    – prace magisterskie i licencjackie obronione w roku 2021 r.

Autorzy, promotorzy a także władze uczelni, wydziałów, katedr i instytutów, w których przygotowywane są prace z zakresu ochrony klienta na rynku finansowym mogą zgłaszać do konkursu najlepsze prac z tej dziedziny.

Pracę w wersji elektronicznej na elektronicznym nośniku informacji (format .doc oraz .pdf) wraz z niezbędną dokumentacją należy przesłać w terminie do 15 listopada 2021 r. na adres: magda.hojnor@gmail.pl.

Szczegółowe warunki Konkursu, w tym zasady oceny prac określa regulamin wraz z załącznikami dostępny na stronie Rzecznika Finansowego, www.rf.gov.pl w zakładce Edukacja/Konkursy i patronaty.

PLAKAT (kliknij tutaj)