• 28 STY 24
    Konkurs na pracę dyplomową o problematyce miejskiej

Informujemy o Konkursie Kongresu Ruchów Miejskich na pracę dyplomową dotyczącą problematyki miejskiej dla absolwentów uczelni wyższych, którzy obronili pracę inżynierską, licencjacką lub magisterską w roku akademickim 2021/2022 lub 2022/2023.

Zgłoszenia pracy mogą dokonać autorzy prac samodzielnie, uczelnie lub promotorzy za zgodą autorki/-a.  Zgłoszenia powinny zostać przesłane drogą elektroniczną na adres e-mail: konkurs@kongresruchowmiejskich.pl.

Termin dostarczania prac upływa dnia 15 marca 2024 roku.

Więcej informacji  o konkursie (w tym dokumenty do pobrania) na stronie internetowej (kliknij TUTAJ).

Celami Konkursu jest popularyzacja wiedzy z zakresu problematyki miejskiej, rozszerzenie zainteresowania tematyką miejską, podnoszenie jakości kształcenia na kierunkach związanych z politykami miejskimi i funkcjonowaniem miast.