• 11 MAR 22
    Konkurs na Najlepszego Młodego Naukowca Uniwersytetu Szczecińskiego

Uprzejmie informujemy, że J. M. Rektor prof. dr hab. Waldemar Tarczyński ogłosił kolejną edycję konkursu na Najlepszego Młodego Naukowca Uniwersytetu Szczecińskiego.

Konkurs na Naukowca Roku Uniwersytetu Szczecińskiego przeprowadza się w następujących kategoriach: nauki ekonomiczne i prawne, nauki humanistyczne, teologiczne i pozostałe społeczne oraz nauki ścisłe, przyrodnicze i nauki o zdrowiu. Kryterium merytorycznym oceny wniosku kandydata do nagrody są osiągnięcia naukowe z 2020 i 2021 roku. W szczególności punkty przyznawane są za: publikacje, udział w projekcie, staże naukowe i stypendia.

Konkurs skierowany jest do osób prowadzących działalność naukową w Uniwersytecie Szczecińskim mających status doktoranta oraz do nauczycieli akademickich zatrudnionych w Uniwersytecie Szczecińskim nieposiadających stopnia doktora bądź posiadających stopień doktora, od uzyskania którego nie upłynęło 7 lat na dzień złożenia wniosku.

UWAGA! Osoby zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o złożenie wniosku wraz z załącznikami w terminie do 31 marca br. w Sekretariacie Dziekana WPiA US.

Zarządzenie (kliknij tutaj)