• 05 WRZ 18

Konkursy na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską z zakresu prawa o notariacie, prawa cywilnego/prywatnego związanego z czynnościami notarialnymi, a także ustawą o księgach wieczystych i hipotece

Trwają konkursy – na najlepszą pracę magisterską oraz doktorską – z zakresu prawa o notariacie, prawa cywilnego/prywatnego związanego z czynnościami notarialnymi, a także ustawą o księgach wieczystych i hipotece, organizowane przez Zarząd Główny Stowarzyszenia Notariuszy Rzeczypospolitej Polskiej.  Konkurs na najlepszą pracę doktorską organizowany jest po raz pierwszy, natomiast konkurs na pracę magisterską – już po raz trzeci.

▶️ III edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa o notariacie, prawa cywilnego związanego z czynnościami notarialnymi, a także ustawą o księgach wieczystych i hipotece – przeznaczona jest dla studentów i absolwentów Wydziałów Prawa i Administracji Uczelni państwowych i niepaństwowych w Polsce. Do konkursu przyjmowane będą prace magisterskie, które stanowiły podstawę egzaminu magisterskiego zdanego
    w roku 2017 oraz do 31 października 2018 r.

Laureatom konkursu zostaną przyznane nagrody pieniężne w następującej wysokości –  za zajęcie I miejsca: 3 000,00 zł brutto, II miejsca: 2 000,00 zł brutto, III miejsca: 1 000,00 zł brutto.

Informacja o konkursie: III edycja konkursu na najlepszą pracę magisterską.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 31 października 2018 r..

▶️ W I edycji konkursu na najlepszą pracę doktorską z zakresu prawa o notariacie, prawa prywatnego związanego z czynnościami notarialnymi, a także ustawą o księgach wieczystych i hipotece mogą wziąć udział autorzy prac, na podstawie których uzyskali stopień naukowy doktora na terenie Rzeczypospolitej Polskiej w latach 2018-2021.  Zgłoszenia prac do konkursu mogą dokonywać ich autorzy samodzielnie, uczelnie lub promotorzy za zgodą autora.

Informacja o konkursie: I edycja konkursu na najlepszą pracę doktorską.

Termin nadsyłania prac upływa z dniem 31 października 2021 r.

Bliższe informacje o konkursach m.in. regulaminy, kontakt z organizatorami – na stronie internetowej: www.rejent.com.pl.