• 25 MAR 22
    Konkurs Krasomówczy dla aplikantów III roku

W dniu 24 marca 2022 r.  na naszym Wydziale gościliśmy Okręgową Radę Adwokacką w Szczecinie, która zorganizowała u nas Izbowy Konkurs Krasomówczy dla aplikantów III roku. W jury konkursu zasiadali: dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US – dziekan WPiA US, adw. Piotr Dobrołowicz – dziekan ORA w Szczecinie, mec. Andrzej Zajda – kierownik szkolenia aplikantów adwokackich oraz adw. Dagmara Stech.

Adwokaci są coraz częstszymi gośćmi na naszym Wydziale, cieszymy się z zacieśniania współpracy ze szczecińskim środowiskiem prawniczym. Miło było zobaczyć wśród uczestników dzisiejszych zmagań twarze naszych absolwentów.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, a zwłaszcza jego laureatom.

Laureatami zostali: apl. adw. Maksymilian Rojek (I miejsce), apl. adw. Sebastian Kliński (II miejsce), apl. adw. Marta Drohomirecka (III miejsce).