• 08 PAŹ 22
    Konkurs Helga Pedersen Moot Court Competition

Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA zaprasza do wzięcia udziału w konkursie Helga Pedersen Moot Court Competition. Konkurs ten skierowany jest do wszystkich studentów prawa. Warunkiem koniecznym uczestnictwa jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz zainteresowanie tematyką praw człowieka.

Konkurs stanowi symulację postępowania przed Europejskim Trybunałem Praw Człowieka. Jest to wspaniała okazja do sprawdzenia swojej wiedzy w praktyce, rozwoju umiejętności językowych oraz zdobycia międzynarodowego doświadczenia. Dla najlepszej drużyny przewidziana jest możliwość odbycia praktyk w Europejskim Trybunale Praw Człowieka.

Szczegóły dotyczące poszczególnych etapów oraz regulamin konkursu można znaleźć pod linkiem: https://helgapeder10senmoot.elsa.org/

Zainteresowani powinni zgłaszać się na adres mailowy dm@szczecin.elsa.org.pl do końca 29 października 2022 r. oraz w razie wątpliwości kierować tam wszelkie pytania.

Możliwe jest zgłoszenie tylko jednej drużyny z uczelni.