• 31 MAR 22
    Konkurs dla studentów IV-V roku prawa WPiA US – „Pełnomocnik w postępowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą”

Rusza konkurs „Pełnomocnik w postępowaniu przed Krajową Izbą Odwoławczą”! Jeżeli jesteś studentem IV-V roku prawa na WPiA US zgłoś się i spróbuj sił w tym niezwykłym wydarzeniu organizowanym przez Wydział Prawa i Administracji US wraz z Kliniką Prawa i Kancelarią Radców Prawnych Jerzykowski i Wspólnicy.

Nie czekaj, zbierz zespół składający się z dwóch, trzech lub czterech studentów i do 3 kwietnia br. wyślij swoje zgłoszenie na adres klinika.prawa@usz.edu.pl, w tytule wiadomości wskazując „Konkurs PZP – zgłoszenie”.

Gwarantowaną nagrodą dla wszystkich jest cenne doświadczenie we wciąż rozwijającej się dziedzinie związanej z zamówieniami publicznymi, a najlepsi mogą liczyć na wyjątkowe nagrody: I miejsce – miesięczna płatna praktyka w JiW dla każdego członka zespołu; II miejsce – publikacja artykułu w czasopiśmie branżowym dotyczącego problematyki prawa zamówień publicznych, opracowanego przez członków zespołu i opiekuna z JiW; III miejsce – nagrody książkowe.
    W pierwszym etapie zespoły skonstruują pismo procesowe w postaci oraz odpowiedź na odwołanie sporządzone przez inny zespół. W kolejnym etapie każdy zespół weźmie udział w symulacji rozprawy przed Krajową Izbą Odwoławczą. Członkowie drużyn wcielą się w odwołujących albo zamawiających. Zwycięży zespół, który po dwóch etapach zdobędzie największą łączną liczbę punktów.

Zgłoszenie powinno zawierać wskazanie imion i nazwisk członków zespołu, ich numery indeksu oraz informację o roku studiów, na którym aktualnie studiuje każdy z uczestników, a także skan sporządzonego w formie pisemnej oświadczenia każdego z uczestników o wyrażeniu zgody na przetwarzanie przez organizatorów jego danych osobowych na potrzeby przeprowadzenia Konkursu.

Więcej informacji w regulaminie (kliknij tutaj).