• 10 STY 21
    Konferencja „The COVID-19 Pandemic: Legal, Political & Socio-Economic Dimensions”

Stowarzyszenie Center for American Studies afiliowane przy Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma zaszczyt zaprosić studentów, doktorantów, a także doświadczonych pracowników naukowych do udziału w Międzynarodowej Konferencji „The COVID-19 Pandemic: Legal, Political & Socio – Economic Dimensions” (Pandemia COVID-19: aspekty prawne, polityczne i społeczno-ekonomiczne).

Konferencja odbędzie się w sobotę 23 stycznia 2021 r., ze względu na ograniczenia wynikające z Pandemii COVID-19 będzie miała charakter online.

W przypadku chęci wystąpienia na konferencji w charakterze prelegenta prosimy o przesłanie abstraktu do 10 stycznia 2021 r.

Uczestnicy bierni (publiczność) nie muszą posiadać żadnego doświadczenia akademickiego, aby zarejestrować się i wysłuchać konferencji.

Więcej informacji o Konferencji: