• 22 KW. 24
    Konferencja naukowa – Zarządzanie dokumentacją. Dokument elektroniczny w administracji publicznej i wymiarze sprawiedliwości

Serdecznie zapraszamy do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej „Zarządzanie dokumentacją. Dokument elektroniczny w administracji publicznej i wymiarze sprawiedliwości”, która odbędzie się w Szczecinie w dniach 14-15 maja 2024 r.

• 21 kwietnia – zgłaszanie udziału
    • 30 kwietnia – nadsyłanie tematów wystąpień, abstraktów oraz opłata konferencyjna

Czas i miejsce

• 14-15 maja 2024 r., Wydział Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego, ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin

Więcej informacji, program konferencji oraz formularz rejestracyjny na stronie konferencji (kliknij TUTAJ).

Organizatorami konferencji są: Instytut Historyczny Uniwersytetu Szczecińskiego, Instytut Nauk o Polityce i Bezpieczeństwie Uniwersytetu Szczecińskiego, Archiwum Państwowe w Szczecinie, Archiwum Uniwersytetu Szczecińskiego, a partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Archiwistów Polskich.