• 07 CZE 19

Konferencja naukowa pt. Niedozwolone postanowienia umowne w obrocie gospodarczym

Szanowni Państwo,

14 czerwca 2019 r. w Studenckim Centrum Kultury Uniwersytetu Opolskiego odbędzie się zorganizowana przez  Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Opolskiego studencko-doktorancka konferencja naukowa pt. „Niedozwolone postanowienia umowne w obrocie gospodarczym”.

Konferencja ta jest częścią projektu Kazusomaniak, którego celem jest praktyczne zastosowanie nabytej wiedzy prawniczej. W związku z tym bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów, którzy badają zjawisko niedozwolonych postanowień umownych, do wysłania zgłoszenia wraz z abstraktem (maksymalnie 1 strona A4) na adres e-mail: projektkazusomaniak@gmail.com.

Konferencja jest organizowana we współpracy z Miejskim Rzecznikiem Konsumentów w Opolu. Przewidywana jest również wystawa posterowa. Na postery czekamy do 7 czerwca.

Bardzo serdecznie zapraszamy!

mgr Katarzyna Dziewulska