• 10 GRU 22
    Konferencja dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego na WPiA US – 13 grudnia br., godz. 8.30

Informujemy o konferencji dla dyrektorów szkół i placówek oświatowych z województwa zachodniopomorskiego pn. „Nie ma kaleki, jest człowiek”, która odbędzie się 13 grudnia br. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Podczas konferencji poruszone zostaną między innymi zagadnienia dotyczące uwarunkowań prawnych ułatwiających funkcjonowanie osób niepełnosprawnych oraz metody i możliwości wsparcia.

W ramach spotkania odbędzie się również część warsztatowa w Sali Symulacji WPiA US, w której symulator VR pozwoli odczuć realia, z którymi na co dzień borykają się osoby z niepełnosprawnościami. Część wykładowa odbędzie się dla wszystkich jednocześnie. Natomiast część warsztatowa została podzielona na dwie grupy:

• I grupa w godzinach 8.30 – 10.30,
    • II grupa w godzinach 15.00 – 16.50.

Organizatorami spotkania są Zachodniopomorski Kurator Oświaty oraz Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Więcej informacji o konferencji, w tym program (kliknij >TUTAJ<)