• 04 PAŹ 21
    Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie – współpraca (pracownik administracyjno-biurowy w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym w Zachodniopomorskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Szczecinie)

Izba Administracji Skarbowej w Szczecinie nawiąże współpracę ze studentem/studentką i absolwentami Wydziału Prawa i Administracji na stanowisku pracy pracownika administracyjno-biurowego w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym w Zachodniopomorskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Szczecinie.

Jeżeli chcesz:
    – współpracować z organami ścigania, prokuraturą i sądami,
    – zdobyć doświadczenie zawodowe w sprawach o przestępstwa skarbowe i wykroczenia skarbowe oraz o wykroczenia,
    – poznać struktury Krajowej Administracji Skarbowej,
    – pracować z aktami spraw,
    – zapoznać się z systemami informatycznymi wykorzystywanymi w pracy w Wydziale Dochodzeniowo – Śledczym, to jest praca dla Ciebie!

Oferujemy:
    – pracę na umowę cywilno-prawną, stawka godzinowa 18,30 brutto,
    – możliwość pracy w godzinach od 6.00 do 16.00,
    – możliwość zdobycia cennego doświadczenia umożliwiającego wyspecjalizowanie się w branży oraz zdobycie szerokich umiejętności i wiedzy,
    – możliwość zaliczenia pracy na poczet praktyk.

PRACĘ MOŻESZ PODJĄĆ NIEZWŁOCZNIE! Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: nabory.ias.szczecin@mf.gov.pl

Masz pytania? Zadzwoń do nas! 91 35 11 518

Dane osobowe są przetwarzane zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Administrator danych i kontakt do niego: Dyrektor Izby Administracji Skarbowej w Szczecinie adres: ul. Roosevelta 1,2, 70 – 525 Szczecin tel. (91) 48 03 602 e-mail: sekretariatdyrektora.ias.szczecin@mf.gov.pl

Kontakt do inspektora ochrony danych: e-mail: iod.szczecin@mf.gov.pl, tel. (91) 48 03 755

Przetwarzamy jedynie dane, które nam przekażesz w procesie rekrutacji i wyłącznie w celu jej przeprowadzenia. Twoje dane będziemy przetwarzać w trakcie rekrutacji.

Osobie, której dane dotyczą, w zakresie wynikającym z RODO przysługuje prawo do cofnięcia zgody w każdym czasie ze skutkiem na przyszłość; prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii; prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych osobowych; prawo do ograniczenia przetwarzania danych osobowych; prawo do usunięcia danych osobowych; prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania; prawo do wniesienia skargi do Prezesa UODO (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 -193 Warszawa)