• 17 LIP 20

IV r. SSP – Wyniki zapisów na  przedmioty do wyboru na IX i X semestr

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zapisów na przedmiot  do wyboru PDW-25, realizowany na IX semestrze w roku akademickim 2020/2021 będzie realizowany przedmiot: Dochodzenie roszczeń z tytułu zdarzeń i błędów medycznych. Wszyscy studenci zobowiązani są do zrealizowania i zaliczenia w/w przedmiotu na IX semestrze studiów w roku akademickim 2020/2021.

Osoby, które nie brały udziału w zapisach zostaną do w/w przedmiotu zapisani automatycznie.

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zapisów na dwa przedmioty  do wyboru PDW-15 albo przedmiot do wyboru PDW-25 prowadzony w języku obcym, realizowane na X semestrze w roku akademickim 2020/2021 będą realizowane następujące wykłady:

1. Europejski system ochrony prawnej,
    2. Europejskie postępowanie cywilne,
    3. Prawo turystyczne,
    4. Prawo wyborcze.

Studenci, którzy dokonali innego wyboru oraz studenci, którzy nie brali udziału w zapisach zobowiązani są dokonać wyboru dwóch z ww. wykładów – poprzez złożenie podania w innych sprawach w Dziale Obsługi Studenta albo poprzez przesłanie maila, wskazującego wybór dwóch z w/w przedmiotów na adres mailowy: dos.narutowicza@usz.edu.pl, najpóźniej do 24 lipca br.

Po tym terminie Dział Obsługi Studenta przypisze niezapisanych studentów automatycznie do dwóch z w/w przedmiotów.

Dla studentów, którzy wybrali już jeden lub dwa z ww. wykładów – zapisy są wiążące.