• 28 LUT 21
    Międzynarodowa konferencja – International Higher Education Forum

Informujemy o międzynarodowej konferencji International Higher Education Forum organizowanej przez Pearson Central Europe (partner strategiczny Konferencji Rektorów Akademickich Szkół Polskich – KRASP).  Konferencja odbędzie się online w dniach 9-11 marca 2021 r.

Tematyka wydarzenia porusza aktualne tematy i wyzwania z jakimi świat szkolnictwa wyższego mierzy się we współczesnej rzeczywistości z naciskiem na kształcenie. Są to zagadnienia, które są ściśle  związane z tematem współpracy i  wymiany międzynarodowej w szkolnictwie wyższym.

Konferencja prowadzona będzie w języku angielskim, a sesje zostały podzielone na pięć bloków tematycznych:

•  Attracting Students
    •  Assessment
    • Employability
    • Career Focused Education
    • Online Teaching

Uczestnicy otrzymają certyfikat udziału oraz cyfrowy pakiet materiałów konferencyjnych.

Link do strony konferencyjnej w celu zapoznania się ze szczegółową agendą i informacjami o wszystkich sesjach oraz prelegentach:

Udział w konferencji jest bezpłatny.

Krystyna Nizioł
    Pełnomocnik ds. wymiany międzynarodowej