• 28 LUT 18

Informacja odnośnie zaliczeń z przedmiotu BHP

Komunikat dla studentów I roku studiów STACJONARNYCH  – Szkolenie BHP

Przypominamy, iż Szkolenie BHP składa się z dwóch części:

• Części teoretycznej  – (w formie testu na platformie e-learningowej)
    • Części praktycznej  –  (w formie egzaminy praktycznego zrealizowanego i zaliczonego w siedzibie WOPR)

Zaliczenie szkolenia BHP (części teoretycznej i praktycznej)  jest obowiązkowe dla wszystkich studentów stacjonarnych I-go roku, w celu uzyskania rejestracji na następny semestr studiów.

Studenci, którzy nie zaliczyli obu części szkolenia: testu z części teoretycznej i egzaminu praktycznego

1. Muszą obligatoryjnie zaliczyć test z teorii, dostępny na platformie e-learningowej w „Kursie BHP” , po zalogowaniu na konto studenta w systemie e-dziekanat  nie później niż do dnia 8 marca 2018r. (czwartek).

2. Po pozytywnym zaliczeniu testu teoretycznego, automatycznie udostępniona zostanie możliwość rejestracji na egzamin praktyczny.

Dostępne termin egzaminu praktycznego to:

5 marca 2018r. (poniedziałek)

9 marca 2018r.  (piątek)

Wskazane terminy są ostateczne.

Studenci, którzy zaliczyli część teoretyczną a nie przystąpili do części praktycznej muszą zaliczyć tę część we skazanych poniżej terminach:

5 marca 2018r. (poniedziałek)

9 marca 2018r.  (piątek)

Wskazane terminy są ostateczne.

W celu przystąpienia do egzaminu praktycznego niezbędna jest wcześniejsza rejestracja na jeden z powyższych terminów egzaminu. Rejestracja na wybrany termin dostępna jest w kursie e-learningowym dostępnym przez system e-dziekanat.