• 27 PAŹ 21
    Inauguracyjna symulacja rozprawy karnej w Sali Rozpraw WPiA US – zajęcia z przedmiotu „Rozprawa sądowa”

W dniu 26 października br. w Sali Rozpraw WPiA US odbyła się pierwsza symulacja rozprawy karnej z udziałem studentów V roku kierunku prawo, którzy wcielili się w role stron i uczestników postępowania.

Swoje zadanie studenci wykonali z wielkim zaangażowaniem, a wszystko to zostało zarejestrowane. Nagrany materiał przeznaczony jest na potrzeby ewaluacji studentów, a niewielką próbkę – w postaci zdjęć – udostępniamy.

Prowadzący zajęcia z przedmiotu Rozprawa sądowa dr Przemysław Mijal zapowiada: „Z końcem semestru na pewno dojdziemy do perfekcji i wówczas podzielimy się materiałem z zajęć, który będzie miał wymiar szkoleniowy”.

Życzymy powodzenia Panu Doktorowi oraz całej grupie, trzymamy kciuki!