• 13 LIP 20

III r. NSP – Wyniki zapisów na seminaria

Uprzejmie informujemy, że zatwierdzone wyniki zapisów na seminaria są widoczne na Państwa kontach na Platformie Studenta.

Utworzyły się grupy seminaryjne u następujących promotorów:

· dr hab. prof. US CAŁA-WACINKIEWICZ EWELINA – 8 wolnych miejsc

· dr hab. prof. US DOROTA SOKOŁOWSKA – 3 wolne miejsca

· dr hab. MARIUSZ NAWROCKI – 2 osoby ponad limit – zostało przypisanych 10 osób zgodnie z wysokością średniej

Uwaga: osoby, które zapisały się do grupy dr hab. Mariusza Nawrockiego, a nie mają na Platformie Studenta widocznego wyboru nie znalazły się w limicie osób przypisanemu promotorowi i będą musiały dokonać nowego wyboru.

Osoby zapisane do innych promotorów, osoby zapisane ponad limit u dra hab. M. Nawrockiego oraz osoby, które nie brały udziału w zapisach są zobowiązane do dokonania wyboru promotora poprzez złożenie podania w innych sprawach w Dziale Obsługi Studenta albo poprzez przesłanie maila, wskazującego wybór promotora na adres mailowy: dos.narutowicza@usz.edu.pl, najpóźniej do 24 lipca br. Po tym terminie Dział Obsługi Studenta przypisze niezapisanych studentów automatycznie do promotora u którego będą wolne miejsca.

Przy wysyłaniu informacji dotyczącej wyboru, uprzejmie prosimy o wskazanie informacji na co byli Państwo zapisani w pierwszym zapisie.

UWAGA! W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy wysyłać zapytanie na adres e-mail Sekcji ds. Kształcenia WPiA US: sk.pia@usz.edu.pl.