• 14 GRU 18

III i IV rok SSP – Kurs z zakresu podstaw prawa pracy w formie e-learning

Szanowni Państwo,

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom Katedra Prawa Pracy i Polityki Społecznej przygotowała kurs z zakresu podstaw prawa pracy w formie e-learningowej, do którego dostęp w pierwszej kolejności otrzymają osoby, które nie zdały egzaminu z prawa pracy w zeszłym roku akademickim (obecnie studiujący na IV roku Prawa). Kurs pozwoli Państwu lepiej przygotować się do egzaminu, gdyż zawiera nie tylko materiały merytoryczne, ale również kazusy i quizy.

Ponieważ kurs został przygotowany w ramach projektu europejskiego finansowanego ze środków UE – warunkiem uzyskania dostępu do jego treści jest wypełnienie kwestionariusza uczestnika projektu i złożenie stosownych oświadczeń dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych. W tym celu w pierwszej kolejności zapraszam wszystkich Studentów, którzy nie zdali w zeszłym roku akademickim egzaminu z prawa pracy o pojawienie się w czwartek (20.12.) o g. 11.30 w sali 323 w celu wypełnienia wspomnianej dokumentacji i otrzymania dostępu do platformy Moodle, na której znajduje się ośmioczęściowy kurs z zakresu prawa pracy.

Pozostali Studenci (III roku Prawa) otrzymają możliwość wypełnienia wspomnianej dokumentacji na pierwszym wykładzie z prawa pracy w semestrze letnim. Proszę zatem o tym pamiętać i stawić się na nim licznie. Taka okazja może się już nie powtórzyć.

Łączę wyrazy szacunku,
    Mikołaj Rylski