• 20 PAŹ 19

III edycja konkursu „Prawo w tłumaczeniu” – 2019

Studenckie Koło Naukowe Juryslingwistyki przy Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza studentów i tegorocznych absolwentów do wzięcia udziału w III edycji (2019) konkursu tłumaczeniowego PRAWO W TŁUMACZENIU.

Konkurs polega na przetłumaczeniu na język polski dokumentu z wybranego języka obcego: angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego lub włoskiego (maksymalnie dwa).

Prace konkursowe należy przesyłać od 3 listopada do 1 grudnia 2019 roku
    używając formularza online.

Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej
    w Polsce.

Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://juryslingwistyka.ils.uw.edu.pl/

Sponsorem nagród w Konkursie jest Wydawnictwo C.H. Beck.