• 05 LIS 19

II – V SSP – Podpisanie porozumienia do umów o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne – zmiana w dniach 7 i 13.11.2019 r.

Szanowni Studenci,

uprzejmie informuję, że od dnia 5 listopada do dnia 15 listopada 2019 r. studenci studiów stacjonarnych, na kierunku Prawo zobowiązani są do podpisania porozumienia do umów o warunkach odpłatności za usługi edukacyjne. Porozumienia należy podpisać u Kierownika Sekcji ds. Studenckich (pok. 3) w godzinach 10.00 – 12.00 oraz 12.30 – 14.00.

UWAGA !

W dniach 7 listopada oraz 13 listopada br. podpisywanie porozumień wyjątkowo będzie się odbywało w Dziale Obsługi Studenta (pokój 1 i 2), tj. studenci II i III roku – pokój nr 1; studenci IV i V roku – pokój nr 2. Ogłoszenie nie dotyczy studentów I roku.

Z poważaniem,

Angelika Sikorska