• 13 LIP 20

II r. SSA I st. – Wyniki zapisów na seminaria

Uprzejmie informujemy, że zatwierdzone wyniki zapisów na seminaria są widoczne na Państwa kontach na Platformie Studenta.

Utworzyły się grupy seminaryjne u następujących promotorów:

· dr hab. prof. US BARCZAK ANNA – zapisało się 6 studentów ponad limit – przypisanych  zostało 12 osób zgodnie z wysokością średniej

· dr hab. prof. US OFIARSKA MAŁGORZATA – pełna grupa – brak wolnych miejsc

· dr AGATA PYRZYŃSKA – 8 wolnych miejsc

· dr RADOSŁAW ZYCH – 9 wolnych miejsc

Uwaga – osoby, które zapisały się u w/w promotorów, a nie mają na Platformie Studenta widocznego wyboru nie znalazły się w limicie osób u danego promotora, i będą musiały dokonać nowego wyboru spośród listy niżej podanych promotorów, u których są wolne miejsca.

Osoby zapisane do innych promotorów, osoby zapisane ponad oraz osoby, które nie brały udziału w zapisach są zobowiązane do dokonania wyboru promotora poprzez złożenie podania w innych sprawach w Dziale Obsługi Studenta albo poprzez przesłanie maila, wskazującego wybór promotora na adres mailowy: dos.narutowicza@usz.edu.pl, najpóźniej do 24 lipca br. Po tym terminie Dział Obsługi Studenta przypisze niezapisanych studentów automatycznie do promotora u którego będą wolne miejsca.

UWAGA! W przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości prosimy wysyłać zapytanie na adres e-mail Sekcji ds. Kształcenia WPiA US: sk.pia@usz.edu.pl.