• 13 LIP 20

II r. SSA I st. – Wyniki wyborów specjalności

Informujemy, że nadal zapisy na specjalności są nie rozstrzygnięte z uwagi na małą frekwencję udziału w zapisach. Największą popularnością cieszą się dwie specjalności: Administracja samorządowa oraz Doradztwo podatkowe. Informujemy, że zostanie/ną utworzona/e ta/te specjalność/specjalności, na którą/e zapisze się co najmniej 20 osób.

Studenci, którzy dokonali innego wyboru oraz studenci, którzy nie brali udziału w zapisach zobowiązani są dokonać wyboru jednej z ww. specjalności – poprzez złożenie podania w innych sprawach w Dziale Obsługi Studenta albo poprzez przesłanie maila, wskazującego wybór jednej z w/w specjalności na adres mailowy: dos.narutowicza@usz.edu.pl, najpóźniej do 24 lipca br.

Po tym terminie Dział Obsługi Studenta przypisze niezapisanych studentów automatycznie do jednej z w/w specjalności.

Dla studentów, którzy wybrali już jedną z ww. specjalności – zapisy są wiążące.