• 12 MAR 18

II Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współczesne aspekty bezpieczeństwa wewnętrznego – w świetle uprawnień wyspecjalizowanych organów państwowych podległych organom administracji rządowej”

Koło Naukowe Bezpieczeństwa Wewnętrznego Safety& Law, działające przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie zaprasza do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej

„Współczesne aspekty bezpieczeństwa wewnętrznego – w świetle uprawnień wyspecjalizowanych organów państwowych podległych organom administracji rządowej” która odbędzie 4 kwietnia 2018 roku w Olsztynie Celem konferencji jest pogłębienie przez studentów kierunku „Bezpieczeństwo wewnętrze”, „Bezpieczeństwo narodowe” i innych pokrewnych, wiedzy na temat wyspecjalizowanych organów państwowych podległych organom administracji rządowej w Polsce.

Miejsce konferencji: Aula Cytrynowa, Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe UWM w Olsztynie, ul. Benedykta Dybowskiego 11

Termin zgłaszania udziału do 20 marca 2018 r. należy przesłać wypełniony formularz na adres: knbwuwm@wp.pl

Organizatorzy zastrzegają prawo wyboru zgłoszonych tematów wystąpień. Decyzje o zakwalifikowaniu tematów zostaną rozesłane mailowo do dnia 23 marca 2018 r.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Zakwaterowanie następuje we własnym zakresie. Istnieje możliwość zarezerwowania noclegu w miasteczku akademickim „Kortowo” w dogodnych cenach. Więcej pod linkiem:

Podczas konferencji organizator zapewnia bezpłatne przerwy kawowe. Podczas przerwy obiadowej będzie możliwość skorzystania z obiadu w stołówce, która znajduje się w tym samym budynku, w którym odbywać się będzie konferencja. Koszt obiadu ok. 10-12 zł w zależności od menu. Koszt obiadu uczestnik pokrywa samodzielnie.

Strona internetowa: facebook.com/knbwuwm

Kontakt e-mail: knbwuwm@wp.pl