• 18 PAŹ 23
    II edycja Wielkiego Testu Wiedzy o Prawie [LINK do testu]

Zapraszamy do udziału w II edycji Wielkiego Testu Wiedzy o Prawie, który odbędzie się w dniu 23 października 2023 r. (poniedziałek) o godz. 12.00 jako wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Dniu Prawnika 2023.

Aby zalogować się na platformę, należy kliknąć opcję „zaloguj się za pomocą Office 365” i wprowadzić dane logowania swojego uczelnianego adresu e-mail.

Test będzie aktywny przez 60 minut, między godz. 12.00 a godz. 13.00 i w tym przedziale czasowym należy rozpocząć oraz zakończyć jego rozwiązywanie.

LINK: https://e-studia.usz.edu.pl/mod/quiz/view.php?id=15579

Test rozpocznie się w samo południe (czas na rozwiązanie 60 pytań jednokrotnego wyboru – maksymalnie 60 minut).

Do testu online mogą przystąpić studenci prawa naszego Wydziału za pośrednictwem platformy e-studia.usz.edu.pl (należy kliknąć opcję „zaloguj się za pomocą Office 365” i wprowadzić dane logowania swojego uczelnianego adresu e-mail).

Główną nagrodą w Wielkim Teście Wiedzy o Prawie jest płatny staż w kancelarii. Do wygrania są także nagrody rzeczowe!

Partnerzy wydarzenia: Okręgowa Rada Adwokacka w Szczecinie, Okręgowa Izba Radców Prawnych w Szczecinie.

Link do testu udostępniony w dniu wydarzenia za pośrednictwem strony internetowej Wydziału i fanpage na FB.