• 31 PAŹ 21
    Idź #Dalej – międzynarodowe możliwości dla studentów i absolwentów prawa (8 XI 2021)

Informujemy o spotkaniu online organizowanym w dniu 8 listopada br. przez ELSA Poland  – dotyczącym międzynarodowych możliwości dla studentów i absolwentów prawa.

Marzysz o tym, żeby iść #DALEJ? Wakacyjny Law School w ciepłych krajach? Obrady ONZ? Praktyki w Londynie? Świat stoi przed Tobą otworem!

Spotkaj się z nami w poniedziałek 8 listopada i poznaj swoje międzynarodowe możliwości. Podczas spotkania dowiesz się, jakie międzynarodowe projekty mamy w sieci ELSA i jak na nie aplikować.

Cykl #DALEJ to kameralne spotkania na temat międzynarodowych możliwości dla studentów i absolwentów prawa.

Czekają na was wydarzenia z udziałem byłych uczestników zagranicznych projektów oraz praktyk międzynarodowych, prawników praktykujących za granicą, a także warsztaty językowe, które pomogą wam iść dalej!
    – 8 listopada
    – godzina 19:00
    – platforma Zoom

Pytania prosimy kierować na adres: agata.cuzytek@elsa.org.pl

Zapraszamy wszystkich studentów prawa!!

ELSA Poland