• 04 WRZ 18

I SSP – Egzamin (I termin) z Logiki prawniczej, wgląd do prac egzaminacyjnych z Logiki prawniczej

Szanowni Państwo,

1. Studenci I roku prawa, którzy mają zgodę pani Prodziekan na zdawanie I terminu egzaminu z Logiki prawniczej do 11 września br. mogą przystąpić do egzaminu 11 września br. o godz. 13:00 w pok. 4 (al. Piastów 40b).

2. Studenci I roku prawa, którzy mają zgodę pani Prodziekan na zdawanie I terminu egzaminu z Logiki prawniczej do 15 września br. mogą przystąpić do egzaminu 13 września br. w porze i miejscu wyznaczonym dla studentów zdających egzamin poprawkowy.

3. Studenci I roku prawa, którzy chcieliby obejrzeć swoje prace z Logiki prawniczej mogą to uczynić 11 września br. o godz. 14:00 w pok. 4 (al. Piastów 40b).

K. Gmerek