• 20 LIS 18

I r. SSP, I r. NSP – Wyniki zapisów na przedmioty społeczne do wyboru

Uprzejmie informujemy, że w wyniku zapisów na przedmioty do wyboru w roku akademickim 2018/2019 będą realizowane przez studentów I roku SSP w semestrze letnim oba przedmioty społeczne, tj. Psychologia społeczna oraz Socjologia i metody badań socjologicznych.

Studenci, którzy w wyznaczonym terminie zapisów nie dokonali wyboru przedmiotu, są zobowiązani w nieprzekraczalnym terminie 7 dni od dnia rozpoczęcia pierwszego wykładu z danego przedmiotu, złożyć pisemny wniosek do właściwego prodziekana z prośbą o wpisanie na listę uczestników przedmiotu, na który chcą uczęszczać.

Informujemy również, iż w wyniku zapisów na przedmioty do wyboru w roku akademickim 2018/2019 w semestrze letnim będzie realizowany przez studentów
    I roku NSP przedmiot Psychologia społeczna.