• 17 LIS 22
    I Międzynarodowa Konferencja „Blockchain – przemysł, wymiar sprawiedliwości, finanse, sektor publiczny” – 18 listopada 2022 r.

Serdecznie zapraszamy na organizowaną przez Uniwersytet Szczeciński, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, Currenda oraz Currenda Lab pierwszą edycję Międzynarodowej Konferencji Naukowej pn ,,Blockchain – przemysł, wymiar sprawiedliwości, finanse, sektor publiczny”, która odbędzie się już 18 listopada br. (w formule online).

Podczas konferencji wystąpią wybitni naukowcy i eksperci, inspirujące prelekcje, różne obszary zastosowania technologii blockchain oraz ciekawe dyskusje.

Technologia blockchain jest wykorzystywana w różnych dynamicznie rozwijających się obszarach, jak finanse, przemysł, marketing, jednak jej przyszłość jest widziana w prawie czy też sektorze publicznym.

I Międzynarodowa Konferencja „Blockchain – przemysł, wymiar sprawiedliwości, finanse, sektor publiczny” jest wydarzeniem skierowanym do osób zainteresowanych tematyką blockchain oraz szerokiego grona entuzjastów szukających informacji o tej dynamicznie rozwijającej się technologii. Konferencja stworzy platformę do dyskusji, wymiany doświadczeń, eksploracji nowych technologii oraz zdobywania kontaktów.

Konferencja odbędzie się w dniu 18 listopada 2022 r. w formule online.Zapisy: https://lnkd.in/dsWkjFPg

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!