• 19 STY 23
    I Konkurs z prawa samorządu terytorialnego – 19 stycznia 2023 r.

W imieniu organizatorów zapraszamy zainteresowanych studentów WPiA US do udziału w I Konkursie z prawa samorządu terytorialnego. Konkurs odbędzie się w dniu 19 stycznia 2023 r. o godz. 17.00 w na Wydziale Prawa i Administracji w sali 217 w budynku przy ul. Narutowicza 17a.

Do udziału w Konkursie uprawnieni są wszyscy studenci Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, realizujący w r.a. 2022/2023 przedmiot: Prawo samorządu terytorialnego, Prawo samorządowe oraz Prawo miejscowe w polskim systemie źródeł prawa.
    Link do wydarzenia na Facebooku:
    Link do regulaminu:
    Link do zapisów:

Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody dla studentów, którzy zajmą odpowiednio I, II i III miejsce.

Serdecznie zapraszamy !

Organizatorzy: dr hab. Małgorzata Ofiarska, prof. US, Zespół Badawczy Prawa Finansowego, Koło Naukowe Prawa Finansowego „FiskUS”.