• 02 LIS 21
    Gryfy Samorządności dla studentów WPiA US

W dniu 29 października 2021 roku odbyła się Gala Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności, organizowana przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wsród gości uroczystości byli również przedstawiciele naszego Wydziału, Dziekan dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US oraz Prodziekan ds. ewaluacji dr Wojciech Bożek, który w trakcie uroczystości odebrał statuetkę Mentora Wydziału.  Miło nam poinformować, że podczas Gali Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności lauretami w dwóch kategoriach zostali studenci naszego Wydziału.

Studenckim Naukowcem Roku został wybrany Pan Wiktor Piertrzak, student IV roku stacjonarnych studiów prawniczych. Studenckim Artystą Roku wybrano Pana Karola Henkelmana, studenta IV roku stacjonarnych studiów prawniczych.

Wszystkim nagrodzonym osobom serdecznie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.