• 04 GRU 23
    Gryfy Samorządności 2023. Gala Aktywności Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego – nagrody dla przedstawicieli Wydziału Prawa i Administracji US

W dniu 2 grudnia 2023 r. odbyła się IV edycja Gali Aktywności Studenckiej Uniwersytetu Szczecińskiego – Gryfy Samorządności 2023. Wśród nagrodzonych znaleźli się przedstawiciele Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

W kategorii najaktywniejsza Rada Samorządu Studenckiego zwyciężył Samorząd Studentów WPiA US;  a w kategorii przyjaciel Samorządu Studenckiego nagrodzony został mgr Paweł Michalik. Nagroda publiczności powędrowała do Koła Naukowego Prawa Finansowego „Fiskus”.

W plebiscycie na Mentora Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, głosami studentów zwyciężył mgr Patryk Kupis.

Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów. Cieszymy się, że wsród nominowanych było jeszcze więcej członków naszej wydziałowej wspólnoty akademickiej i im również gratulujemy!

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego. W trakcie wydarzenia doceniane są osoby i instytucje wspierające działania studentów. Podczas Gali Aktywności Studenckiej wręczane są wyróżnienia mentorom wydziałów, których w internetowym głosowaniu wybierają studenci. W trakcie wydarzenia rozstrzygany jest również internetowy konkurs na nagrodę publiczności, która trafi do jednej z nominowanych osób w studenckich kategoriach.

fot. Uniwizja – telewizja Uniwersytetu Szczecińskiego