• 05 KW. 22
    Gratulacje dla Pani mgr Martyny Sowy i dr hab. Agnieszki Choduń, prof. US

Z ogromną radością i wielką dumą informujemy, że absolwentka naszego wydziału Pani mgr Martyna Sowa – zajęła I miejsce w kategorii na najlepsze prace magisterskie w pierwszej edycji Konkursu im. Franciszka Nowodworskiego o nagrodę Prezesa Rządowego Centrum Legislacji na najlepszą pracę magisterską oraz rozprawę doktorską z zakresu legislacji, w tym jurysprudencji, oraz teorii, praktyki i filozofii tworzenia prawa.

Zwycięska praca magisterska nosi tytuł „Błędy redakcyjne definicji legalnych i ich wpływ na proces wykładni prawa”. Promotorem nagrodzonej pracy była dr hab. Agnieszka Choduń, prof. US.

Więcej informacji o wynikach konkursu (link – kliknij tutaj).

W imieniu społeczności akademickiej Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego Pani Magister oraz Pani Profesor składamy najserdeczniejsze gratulacje.

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji US
    dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US