• 02 SIE 18

Granty wewnętrzne dla młodych naukowców na rok 2018

Dziekan Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza doktorantów i młodych pracowników naukowo-dydaktycznych do udziału w konkursie grantów wewnętrznych, finansowanych z dotacji celowej MNiSW na zadania służące rozwojowi młodych naukowców na 2018 rok.

Wnioski o sfinansowanie projektu badawczego wraz z kosztorysem finansowym projektu należy składać według wzoru określonego w załącznikach nr 1 i nr 2 do Zarządzenia nr 19/2014/2015 Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego z dnia 15 kwietnia 2015 r. – Regulamin podziału dotacji celowej na działalność polegającą na prowadzeniu badań naukowych lub prac rozwojowych oraz zadań z nimi związanych, służących rozwojowi młodych naukowców oraz uczestników studiów doktoranckich.

Tekst zarządzenia wraz z wnioskiem i kosztorysem finansowym dostępny jest na stronie: https://wpia.usz.edu.pl/badania-naukowe/

Wnioski oraz kosztorysy należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 17 sierpnia 2018 r. (piątek) w Sekretariacie Dziekana Wydziału Prawa i Administracji US (pokój nr 116).