• 06 LIS 18

Giełda Pracy – spotkania z pracodawcami

Szanowni Państwo! Zapraszamy na kolejną edycję Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, a podczas niej spotkania z ponad 40 pracodawcami i instytucjami rynku pracy.

Zachęcamy do wcześniejszego zapoznania się z opisem wystawców i zabrania ze sobą CV, aby zostawić je u wybranych pracodawców. Dodatkowo w ramach Giełd Pracy zachęcamy do udziału w ciekawych bezpłatnych warsztatach i spotkaniach z przedstawicielami rynku pracy.

Formularze zgłoszeniowe szczegóły >>>  Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.
    Zapraszamy również do konsultacji z wizażystką i wykonywania podczas Giełdy Pracy profesjonalnych zdjęć do CV.

Przygotowaliśmy także konkursy, w ramach których można wygrać m.in. weekend w 4-gwiazdkowym hotelu w Szczecinie dla dwóch osób (voucher ufundowany przez KK Wind Solutions), całodzienny pobyt w Klubie Fitness World dla dwóch osób (voucher ufundowany przez Radisson Blu) i wiele innych mniejszych i większych nagród.

Gdzie i kiedy?

• 13 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00, na Wydziale Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Cukrowa 8, Szczecin)
    • 14 listopada 2018 r., godz.9.00-14.00,  na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Mickiewicza 64, Szczecin)

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/277699569545554/?active_tab=discussion