• 17 LIS 22
    Giełda Pracy – Networking Week. 21-25 listopada 2022 r.

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza studentów do udziału w XV edycji Giełdy Pracy. W dniach 21-25 listopada br. będzie szansa na spotkania z pracodawcami w ramach Giełdy Pracy – Networking Week.

Do tej pory udział w wydarzeniu wzięły setki pracodawców i tysiące studentów i absolwentów. Za nami godziny rozmów rekrutacyjnych i warsztatów, podczas których studenci poznawali otaczający ich rynek i zdobywali wartościowe kompetencje, a przede wszystkim otrzymywali zatrudnienie.

Dlaczego warto uczestniczyć w Giełdzie Pracy? Odpowiedź na to ma dr hab. Katarzyna Kotarska, prof. US Prorektor ds. Studenckich:

Szanowni Państwo, Drodzy Studenci, bardzo chcę zachęcić do udziału w XV edycji Giełdy Pracy, którą organizuje Akademickie Biuro Karier. Udział w tej Giełdzie daje Państwu ogromne możliwości, nie tylko na swój przyszły rozwój zawodowy, ale też na rozmowy z pracodawcami, poznanie ich. Można uzyskać staże, praktyki, to co w przyszłej pracy zawodowej bardzo będzie Wam potrzebne.

Jak zwykle Giełda Pracy, to stacjonarne stoiska pracodawców, z którymi będzie można się spotkać w godz. 9-14:

• 22 listopada 2022 r. – kampus Krakowska;
    • 23 listopada 2022 r. – Kampus Mickiewicza 64.

Ponadto podczas zaplanowanej na 5 dni Giełdy Pracy zapraszamy do udziału w:

• 21 listopada 2022 r. godz. 12.00 – debacie online „Motywacja a praca” (Facebook ABK US),
    • Warsztatach prowadzonych przez praktyków – zarówno online, jak i stacjonarne – szczegóły dostępne są na www.gieldapracy.usz.edu.pl/warsztaty
    • Webinarach – dzięki którym będzie można dowiedzieć się więcej o pracodawcach (Facebook ABK US).

Wszystkie szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej poświęconej Giełdzie Pracy www.gieldapracy.usz.edu.pl  lub Facebook Giełda Pracy – Networking Week: https://fb.me/e/22n7gaR1k.

SZCZEGÓŁOWY HARMONOGRAM

PONIEDZIAŁEK – 21.11.2022 r.

godz. 10.00 – 12.00 „Nie taki diabeł straszny … Stres a rekrutacja” – warsztaty online, Radiometer Solutions sp z o.o.  >zgłoszenia<
    godz. 12.00 – 13.00 DEBATA – LIVE NA FB: „Motywacja a praca”

WTOREK – 22.11.2022 r.

godz. 9.00 – 14.00 STOISKA PRACODAWCÓW: ul. Krakowska 71-79, hol – I piętro,
    godz.  10.00 – 12.00 „Projektowanie nowej linii produkcyjnej. Proces tworzenia w oparciu o założenia, dostępne zasoby, informacje i potrzeby organizacji” warsztaty stacjonarne, KK Wind Solutions, >zgłoszenia<

ŚRODA – 23.11.2022 r.

godz. 9.00 – 14.00 STOISKA PRACODAWCÓW: ul. Mickiewicza 64, parter
    godz. 10.00 – 12.00 „Lean Management w Finansach” – warsztaty stacjonarne, Radiometer Solutions sp z o.o.  >zgłoszenia<
    godz.  12.00 – 14.00 „Autoprezentacja w rozmowie o pracę, czyli jak dobrze wypaść podczas interview” – warsztaty stacjonarne, METRO Global Solution Center >zgłoszenia<

CZWARTEK – 24.11.2022 r.
    godz. 10.00 – 12.00 „Talent up” – warsztaty online, Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie >zgłoszenia<

PIĄTEK – 25.11.2022 r.
    godz. 10.00-12.00 – warsztaty w j. angielskim online, Arla Global Shared Services >zgłoszenia<

Tegoroczna edycja Giełdy Pracy – Networking Week uzyskała Patronat Honorowy Prezydenta Miasta Szczecin, Patronat Honorowy Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza, Patronat Honorowy Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.