• 03 PAŹ 21
    Gala Aktywności Studenckiej – „Gryfy Samorządności”

Nowy rok akademicki to idealny okres na podsumowanie aktywności studentów Uniwersytetu Szczecińskiego w zeszłym roku, dlatego rozpoczynamy drugą edycję Gali Aktywności Studenckiej Gryfy Samorządności.

Podczas Gali zwycięskie statuetki otrzymają studenci w kategoriach:

🔹Studencki Sportowiec Roku,

🔹Studencki Naukowiec Roku,

🔹Studencki Artysta Roku,

🔹Aktywny Student,

🔹Najaktywniejsze Koło Naukowe i Organizacja Studencka.

Oprócz tego, w ramach podsumowania wiosennej Akcji Ewaluacji, statuetki otrzymają przedstawiciele Najprzyjaźniejszego Dziekanatu i Akademika, a także Mentorzy Wydziałów, których będziecie mogli wybrać już w najbliższych dniach!

Z każdej studenckiej kategorii zostanie wybranych 4 reprezentantów, którzy wezmą udział w uroczystej Gali Gryfów w dniu 29 października!

Jeżeli chcesz pochwalić się swoimi osiągnięciami, zdobyć statuetkę oraz nagrody, to wypełnij zgłoszenie do 18 października!

Więcej dodatkowych informacji oraz formularz zgłoszeniowy znajdziesz na stronie: www.samorzad.usz.edu.pl/gala

Samorząd Studencki Uniwersytetu Szczecińskiego