• 23 PAŹ 23
    Europejski Dzień Prawnika na WPiA US – 25 października 2023 r. [PROGRAM]

Serdecznie zapraszamy na II edycję Europejskiego Dnia Prawnika, który odbędzie się 25 października 2023 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Narutowicza 17A). Jest to kontynuacja znakomitego projektu, który w poprzednim roku zgromadził szerokie grono zainteresowanych zarówno ze środowiska akademickiego, jak i prawniczego, a także ze zachodniopomorskich szkół ponadpodstawowych.

Tego dnia będzie czekało na Was wiele atrakcji, odwiedzą nas niesamowicie goście, jesteśmy pewni, że każdy tego dnia znajdzie coś, co go zainteresuje.

Europejski Dzień Prawnika to projekt skierowany zarówno dla przyszłych kandydatów na studia, jak i samych studentów naszego Wydziału.