• 01 MAR 21
  Elastyczne formy zatrudnienia – Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Pracy (16 III 2021)

  Elastyczne formy zatrudnienia – Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Pracy (16 III 2021)

  Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Szczecin wraz z opiekunem merytorycznym dr. Mikołajem Rylskim mają zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Pracy „Elastyczne formy zatrudnienia”, która odbędzie się w dniu 16 marca 2021 r. o godz. 10.00.

  W czasie konferencji poruszana będzie tematyka szeroko rozumianego prawa pracy, w jej ramach odbędą się trzy panele tematyczne: prekaryzacja rynku pracy i praca zdalna oraz ochrona prywatności pracownika. Głównym celem, jaki przyświeca organizacji tego przedsięwzięcia jest umożliwienie podjęcia dyskusji nad bieżącymi problemami z zakresu prawa pracy.

  Udział bierny w wydarzeniu jest darmowy, lecz wymaga wypełnienia formularza, znajdującego się pod linkiem: https://bit.ly/3raR2B7. 

  Udział czynny w konferencji potwierdziło już wielu znakomitych specjalistów prawa pracy. Dodatkowo w każdym panelu wystąpią studenci lub doktoranci, których abstrakt został wyłoniony w drodze konkursu przez Radę Naukową Konferencji.

  Wszystkie kluczowe informacje dotyczące konferencji będą sukcesywnie zamieszczanie na stronie wydarzenia, znajdującej się pod linkiem: https://fb.me/e/3hZfx09Ow.

  W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem e-mail: vpsc@szczecin.elsa.org.pl.

   

   

Accessibility Toolbar