• 16 MAR 22
    „E-usługi w administracji – szanse i zagrożenia” – konkurs na esej

Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego serdecznie zaprasza uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w Konkursie na esej pt. „E-usługi w administracji – szanse i zagrożenia”.

Konkurs organizowany jest w ramach „Dnia Administratywisty”, który odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w dniu 13 kwietnia 2022 r.

Celem Konkursu jest popularyzowanie wiedzy z zakresu nauk prawnych i nauk o administracji, a także rozwijanie zainteresowań uczniów w tym obszarze.

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu eseju dotyczącego zagadnienia „E- usługi w administracji – szanse i zagrożenia”. Praca konkursowa nie może przekroczyć 6 stron standardowego maszynopisu.

Do udziału w Konkursie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych z województwa zachodniopomorskiego: liceów ogólnokształcących, techników, branżowych szkół I i II stopnia. W Konkursie można uczestniczyć indywidualnie lub w zespole dwuosobowym.

Przystąpienie do Konkursu wymaga złożenia w terminie do dnia 4 kwietnia 2022 r. (poniedziałek) pracy konkursowej wraz z kartą zgłoszeniową oraz właściwym oświadczeniem stanowiącymi załączniki do Regulaminu konkursu na esej. Zgłoszenia dokonywane są poprzez przesłanie wskazanych materiałów na adres poczty elektronicznej konkursnaesej@usz.edu.pl

W przypadku zespołu przysyła się wspólne zgłoszenie uczestników.

Prezentacja wyników konkursu odbędzie się w dniu 13 kwietnia 2022 r. podczas wydarzenia pod nazwą „Dzień Administratywisty” organizowanego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Narutowicza 17a w Szczecinie.

Dla autorów trzech najlepszych prac konkursowych przewidziane są nagrody książkowe.

Załącznik 1

Załącznik 2