• 30 MAR 22
    Dzień Prawa Medycznego WPiA US (31 III 2022)

Zapraszamy na Dzień Prawa Medycznego, który odbędzie się już 31 marca 2022 r. w godz. 8.45 – 15.30. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy wszystkich studentów naszego Wydziału, zwłaszcza kierunku prawo medyczne, ale także osoby, które dopiero się zastanawiają nad dołączeniem do naszej wspólnoty akademickiej.

W programie mamy przewidziane m.in. wykłady ze specjalistami z dziedziny prawa i medycyny. Prawa pacjenta? Genetyka? E-zdrowie? O tym będziecie można usłyszeć w czasie Dnia Prawa Medycznego. Ponadto przygotowaliśmy stanowiska, przy których będzie można wykonać pomiar ciśnienia, zbadać poziom cukru, zapisać się do bazy DKMS, a nawet skorzystać z porady dietetycznej lub teleporady. Przygotowaliśmy również fantoma do pierwszej pomocy, na którym dzięki nowoczesnej technologii będzie można sprawdzić czy prawidłowo dokonuje się resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Harmonogram (kliknij tutaj)

Wydarzenie odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Narutowicza 17A.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/348958070577272

Serdecznie zapraszamy!