• 03 CZE 22
    Dzień Prawa Internetu i Ochrony Informacji na WPiA US – 9 czerwca 2022 r.

Zapraszamy na Dzień Prawa Internetu i Ochrony Informacji, który odbędzie się już 9 czerwca 2022 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Nikt z nas nie wyobraża sobie życia bez Internetu. Stał się on częścią naszej codzienności. Szczególnie czas pandemii pokazał nam, jak ważną rolę odgrywa on w naszym życiu. W związku z przenoszeniem kolejnych dziedzin naszego życia do wirtualnego świata pojawiają się również nowe problemy prawne – właśnie odpowiedzią na nie jest nasz innowacyjny kierunek studiów – prawo Internetu i ochrony informacji.

Dzień Prawa Internetu i Ochrony Informacji to projekt skierowany zarówno do uczniów szkół ponadpodstawowych – przyszłych kandydatów na studia, ale również na studentów naszego Wydziału, a zwłaszcza kierunku prawo Internetu i ochrony informacji.

HARMONOGRAM (kliknij TUTAJ)

UWAGA! Na niektóre z wydarzeń – warsztaty obowiązuje rejestracja poprzez
    FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY (kliknij TUTAJ)

Jeżeli interesujesz się nowymi technologiami, to na pewno znajdziesz coś ciekawego dla siebie. Sztuczna inteligencja, roboty, zawody przyszłości dla prawników w branży IT, wirtualna rzeczywistość to przykładowe tematy, które poruszymy. Więcej informacji już niebawem. Obserwujecie nasze media społecznościowe.

Szkoły ponadpodstawowe prosimy o zgłaszanie udziału w wydarzeniu na adres mailowy: ewa.jedrzejewska@usz.edu.pl.

Do zobaczenia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Narutowicza 17A) już 9 czerwca br.!

PARTNERZY WYDARZENIA:

Currenda Sp. z o.o.