• 11 KW. 22
    Dzień Administratywisty – WPiA US (13 kwietnia 2022 r.)

Urzędnik, manager, przedsiębiorca? Już wiecie, jaki zawód wybrać? Trudna decyzja, na szczęście jeszcze jest czas. Podczas Dnia Administratywisty pomożemy Wam w tym dylemacie. Zapraszamy do udziału studentów i uczniów szkół średnich – dla każdego zaplanowaliśmy ciekawe wydarzenia.

Tego dnia będziecie mogli wysłuchać Sędziego Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego w Szczecinie, który opowie Wam o funkcjonowaniu tego sądu i orzecznictwie w sprawach administracji publicznej.Spotkacie przedstawicieli wielu kluczowych organów samorządu terytorialnego, takich jak Urząd Miasta Szczecina, Urząd Morski, Izba Administracji Skarbowej czy Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki. Myślisz o stażu w urzędzie? Świetnie. Podczas Dnia Administratywisty odbędzie się również giełda pracy.

Będziecie mogli wziąć również udział w interesujących warsztatach dotyczących wystąpień publicznych czy poprawnego kontaktu z interesariuszami. Nie zabraknie też szkolenia dla osób, które rozważają karierę naukową.
    To wszystko i jeszcze więcej już 13 kwietnia 2022 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Zapisy na warsztaty dla studentów (LINK – kliknij tutaj)

Zgłoszenia szkół chętnych wziąć udział w wydarzeniu prosimy o przesyłanie na adres: agata.pyrzynska@usz.edu.pl

HARMONOGRAM (kliknij tutaj)

Serdecznie zapraszamy!