• 26 KW. 24
    Dzień Administratywisty 2024 – spotkanie z Interesariuszami (zdjęcia + wideo)

W dniu 25 kwietnia 2024 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego w ramach trzeciej edycji Dnia Administratywisty odbyło się spotkanie przedstawicieli władz Wydziału Wydziału Prawa i Administracji US z Interesariuszami – przedstawicielami organów administracji publicznej oraz zachodniopomorskich instytucji. Celem spotkania było zapoczątkowanie wspólnego działania, którego efektem będzie podpisanie porozumienia o współpracy na rzecz kierunku administracja.

Dzień administratywisty na WPiA US został zorganizowany już po raz trzeci, z okazji Międzynarodowego Dnia Pracownika Administracyjnego wypadającego w dniu 25 kwietnia. Spotkanie z interesariuszami było doskonałą okazją wymiany myśli oraz doświadczeń z zakresu kształcenia i zatrudniania studentów oraz absolwentów kierunku administracja.

fot. Paweł Barabasz

Materiał filmowy został zrealizowany przez Uniwizję – telewizję Uniwersytetu Szczecińskiego