• 15 LUT 22
    Drugie miejsce studenta WPiA US w II Ogólnopolskim Konkursie z Praw Człowieka!

Z przyjemnością informujemy, że student IV roku kierunku prawo Wydziału Prawa i Administracji US – Pan Wiktor Gnych-Pietrzak zdobył drugie miejsce w II Ogólnopolskim Konkursie z Praw Człowieka, którego organizatorem było „Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa – ELSA Poznań”.

W wielkim finale konkursu, który odbył się 13 lutego br. szóstka finalistów zmierzyła się z rozbudowanym kazusem z zakresu prawa antydyskryminacyjnego.

We wszystkich etapach konkursu wzięło udział ponad 150 uczestników!

Naszemu studentowi – Panu Wiktorowi Gnych-Pietrzak, na co dzień wiceprezesowi „Koła Naukowego FiskUS” serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!