• 12 LUT 24
    Dostęp do usługi Microsoft 365 A3 dla studentów i pracowników US

Informujemy, iż od dnia 01.02.2024 r. Uniwersytet Szczeciński posiada dostęp do oprogramowania Microsoft 365 A3, która rozszerza funkcjonalność posiadanej dotychczas subskrypcji Aplikacje Microsoft 365.  Usługą zostali objęci wszyscy pracownicy oraz studenci Uniwersytetu Szczecińskiego.

W skład usługi Microsoft 365 A3 wchodzi oprogramowanie w najnowszej wersji, między innymi: pakiet Office, system operacyjny: Windows Education, Microsoft Teams, oprogramowanie antywirusowe: Microsoft Defender  Antimalware, Viva Lernings oraz inne narzędzia wspomagające proces nauczania.

Szczegółowe zestawienie funkcjonalności usługi Microsoft 365 A3 (kliknij TUTAJ).

Zakupione usługi przyczynią do podniesienia poziomu informatyzacji uczelni oraz dostępności oprogramowania i narzędzi informatycznych dla wszystkich pracowników oraz studentów US. Dostarczą także dodatkowe narzędzia dla UCI do zarządzania bezpieczeństwem i infrastrukturą IT.

Informacje dotyczących usług Microsoft 365 A – Uczelniane Centrum Informatyczne: https://uci.usz.edu.pl/kontakt/