• 22 MAJA 23
    Dzień Prawa Służb Mundurowych na WPiA US – 23 maja 2023 r.

Masz ochotę na nowe wyzwania i chcesz poznać tajniki pracy przedstawicieli służb mundurowych? Z przyjemnością zapraszamy Cię na Dzień Prawa Służb Mundurowych! To wydarzenie odbędzie się już 23 maja 2023 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

Czego możesz się spodziewać? W czasie Dnia Prawa Służb Mundurowych będziecie mieli okazję poznać przedstawicieli Policji, Żandarmerii Wojskowej, Służby Więziennej i wielu innych służb mundurowych! Czekają na Was zajęcia o charakterze teoretycznym i praktycznym. Jest to wydarzenie adresowane nie tylko do studentów, ale również do przyszłych kandydatów na studia. To idealna okazja, aby poznać na żywo tajniki pracy służb mundurowych i zobaczyć, jak wyglądają studia na kierunku Prawo Służb Mundurowych.

HARMONOGRAM (kliknij TUTAJ)

Szkoły ponadpodstawowe prosimy o zgłaszanie chęci udziału w wydarzeniu – grupy zorganizowane – na adres mailowy marta.jasinska@usz.edu.pl.

Do zobaczenia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego!

Widzimy się już niedługo, zapiszcie sobie adres Narutowicza 17A.