• 05 GRU 22
    Dni Otwarte Uniwersytetu Szczecińskiego – 6 grudnia br. (wtorek) na WPiA US

Rozpoczęły się Dni Otwarte Uniwersytetu Szczecińskiego. W ramach wydarzenia przygotowano, aż 55 warsztatów i 63 wykłady. Podczas spotkań na naszych wydziałach będzie można dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji, zadać pytania dotyczące kierunków, stypendiów czy akademików. Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego (ul. Narutowicza 17a) czeka na uczniów szkół średnich w dniu 6 grudnia 2022 roku.

Marzysz o karierze prawnika? Jeśli tak, to nie może Cię tutaj zabraknąć! Odkryj świat zbrodni, weź udział w symulacji rozprawy, naucz się skutecznie negocjować i odkryj tajemnice Wydziału w grze miejskiej. Brzmi ciekawie? A to nie wszystko!

Harmonogram Dni Otwartych wszystkich wydziałów dostępny jest pod linkiem https://kandydaci.usz.edu.pl/dzien-otwarty-23/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!