• 10 MAR 22

W najbliższy poniedziałek tj. 14 marca br. odbędzie się Ogólnopolska Konferencja pn. „Czy Unia Europejska to projekt, który się wyczerpał? Test europejskiej solidarności podczas konfliktu zbrojnego w Ukrainie”.

Dostęp zdalny do możliwy poprzez link: https://tiny.pl/94lh7, lub kod zespołu MS Teams: qbflczn.

W konferencji wezmą udział członkowie naszej wspólnoty akademickiej: dr hab. Ewelina Cała-Wacinkiewicz, prof. US – Dziekan WPiA US oraz dr Rafał Kuligowski.

PROGRAM KONFERENCJI (kliknij, aby otworzyć).

Organizatorzy:
    Instytut Nauk o Polityce i Administracji, Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II
    Wydział Prawa i Administracji, Uniwersytetu Szczecińskiego
    Fundacja Konrada Adenauera w Polsce
    Stowarzyszenie Edukacji i Badań Międzynarodowych ERIA
    Team Europe Polska

Organizatorzy serdecznie zapraszają do udziału w konferencji!