• 21 MAR 21
    „Czy prawnik też winien być przyzwoitym?” – Przystanek Dyskusja (25 III 2021)

Serdecznie zapraszamy na spotkanie Przystanku Dyskusja z adw. Włodzimierzem Łyczywkiem pn. „Czy prawnik też winien być przyzwoitym?”, które odbędzie się 25 2marca br. o godzinie 11.45.

Wydarzenie odbędzie się w ramach nowego projektu Wydziału Prawa i Administracji, Okręgowej Izby Radców Prawnych w Szczecinie oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Szczecinie – pod nazwą „Pokój prawniczy”. Jest to inicjatywa, w ramach której przedstawiciele samorządów prawniczych będą spotykać się ze studentami naszego wydziału.

W szczególności spotkania te mogą polegać na wykładach, konwersatoriach, dyskusjach, prezentacjach, a także na omawianiu aktów prawnych lub orzeczeń sądowych. Pokój prawniczy będzie miejscem, w którym świat nauki łączy się z praktyką stosowania prawa.

Więcej informacji: Czy prawnik też winien być przyzwoitym? – adw. Włodzimierz Łyczywek (FB Przystanek Dyskusja)