• 25 KW. 19

Belwederska Szkoła Letnia „Prawo dla dobra wspólnego”

Informujemy o organizowanej w dniach od 8 do 14 lipca b.r. pierwszej edycji Belwederskiej Szkoły Letniej organizowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wraz
    ze współpracownikami. Szkoła organizowana jest dla studentów prawa, politologii, socjologii, historii oraz innych nauk humanistycznych lub społecznych.

W ramach szkoły odbędą się wykłady, seminaria oraz wizyty studyjne w instytucjach publicznych.  Zajęcia w szkole zainauguruje Prezydent RP Andrzej Duda. Absolwenci Belwederskiej Szkoły Letniej otrzymają dyplomy, a najlepsi zostaną zaproszeni do odbycia praktyk w Kancelarii Prezydenta RP.

Udział w szkole  jest nieodpłatny. Wszystkie zajęcia odbywać się będą w Warszawie. Liczba miejsc jest ograniczona.

ZAPROSZENIE – Belwederska Szkoła Letnia

Warunkiem wzięcia udziału w rekrutacji jest wysłanie w terminie do 26 maja b.r. swojego CV oraz listu motywacyjnego na adres: szkolaletnia@prezydent.pl
    Lista uczestników zostanie ogłoszona 31 maja b.r.

Pytania dotyczące Belwederskiej Szkoły Letniej można kierować na adres: szkolaletnia@prezydent.pl